• Możesz pomóc w budowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego

Serwis projektu Potrafisz prowadzonego przez Fundację Fuga Mundi

Przekaż darowiznę online Fundacji Fuga Mundi

Odnośnik do strony - Poradnik dla osób niepełnosprawnych - I ty jesteś konsumentem

"Kuźnia aktywności"– kursy i staże dla niepełnosprawnych

Utworzono: 15 październik 2018

Fundacja Fuga Mundi w partnerstwie z Polską Fundacją Rozwoju realizuje projekt pn. „Kuźnia aktywności, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, który skierowany jest do osób niepełnosprawnych biernych zawodowo.

Czytaj więcej: "Kuźnia aktywności"– kursy i staże dla niepełnosprawnych

XXI Jesienne Debiuty Poetyckie

Utworzono: 30 październik 2018

Zapraszamy do udziału w XXI edycji Jesiennych Debiutów Poetyckich, przeglądu poezji pisanej przez uczniów gimnazjów i liceów oraz młodzież skupioną przy Fundacji Fuga Mundi, organizowanych we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich O/Lublin oraz V Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie z Lublina. Gala odbędzie się 7 listopada 2018 r o godz. 10 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - Plac Teatralny 1.

Czytaj więcej: XXI Jesienne Debiuty Poetyckie

Integracja z Fuga Mundi w przedszkolach 2018

Utworzono: 06 kwiecień 2018

W 2018 roku Fundacja Fuga Mundi będzie kontynuowała realizację projektu mającego na celu kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób z niepełnosprawnościami u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Celem projektu jest także podniesienie świadomości na temat specyfiki funkcjonowania tych osób poprzez cykl spotkań edukacyjno-poznawczych organizowanych w lubelskich przedszkolach.

Czytaj więcej: Integracja z Fuga Mundi w przedszkolach 2018

"Kiedy Twoje Ręce są Również Moimi" - II edycja

Utworzono: 03 kwiecień 2018

Fundacja Fuga Mundi realizuje II edycję Projektu pn. „Kiedy Twoje Ręce są Również Moimi”, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach konkursu nr 2/2016  - Kurs na samodzielność,  Kierunek pomocy 2 - Zwiększenie Samodzielności Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym osiągnięcie większej samodzielności oraz niezależności w codziennym funkcjonowaniu.

Czytaj więcej: "Kiedy Twoje Ręce są Również Moimi" - II edycja

"Akademia Niezależnego Życia" - II edycja

Utworzono: 03 kwiecień 2018

Fundacja Fuga Mundi realizuje II edycję Projektu pn. "Akademia Niezależnego Życia", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach konkursu nr 2/2016  - Kurs na samodzielność,  Kierunek pomocy 2 - Zwiększenie Samodzielności Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest aktywizacja i integracja społeczna osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego.

Czytaj więcej: "Akademia Niezależnego Życia" - II edycja

"Aktywność" – kursy i staże dla niepełnosprawnych

Utworzono: 07 marzec 2018

Fundacja Fuga Mundi w partnerstwie z Polską Fundacją Rozwoju realizuje projekt pn. „Aktywność, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, który skierowany do osób niepełnosprawnych bezrobotnych oraz biernych zawodowo.

Czytaj więcej: "Aktywność" – kursy i staże dla niepełnosprawnych

Medal 700-lecia Miasta Lublin dla Fuga Mundi

Utworzono: 14 grudzień 2017

W dniu 5 grudnia 2017 r. Fundacja Fuga Mundi otrzymała Medal 700-lecia Miasta Lublin z rąk Prezydenta Miasta Lublin - dr Krzysztofa Żuka i Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych - Moniki Lipińskiej w uznaniu za wkład i zaangażowanie w rozwój Miasta oraz zasługi na rzecz jego Mieszkańców, w szczególności za wieloletnią działalność na rzecz osób niepełnosprawnych i wspieranie ich rodzin. Medal został wręczony podczas 5 edycji Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych, odbywających się  w siedzibie Targów Lublin.

Czytaj więcej: Medal 700-lecia Miasta Lublin dla Fuga Mundi

Stronę odwiedziło:
2766088
osób,
aktualnie stronę odwiedza: 24 osób.
Copyright © 2018 Fundacja Fuga Mundi.