Fundacja Fuga Mundi oraz Akustica.Med zapraszają osoby niepełnosprawne na koleją edycję bezpłatnych szkoleń komputerowych ECDL Start.

Rozpoczęcie kursu planowane jest w marcu 2014 r. Szkolenie obejmuje zajęcia w zakresie podstaw technologii informacyjnej i komunikacyjnej, przeglądania stron internetowych i komunikacji, przetwarzanie tekstów (Microsoft Word), arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel).

W tej edycji w pierwszej kolejności kwalifikowane będą osoby z niepełnosprawnością narządu słuchu. Pozostałe kryteria rekrutacyjne:

  1.  Zamieszkiwanie na terenie woj. lubelskiego.
  2.  Wiek - 25 do 64 lat.
  3.  Wykształcenie maksymalne - średnie.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o kontakt osobisty, mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny, tel. 81 534-26-01.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu ECDL Bez Barier, i jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, działanie 9.6. Upowszechnianie uczenia się dorosłych, poddziałanie 9.6.2. Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych.