• Możesz pomóc w budowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego

Serwis projektu Potrafisz prowadzonego przez Fundację Fuga Mundi

Przekaż darowiznę online Fundacji Fuga Mundi

Odnośnik do strony - Poradnik dla osób niepełnosprawnych - I ty jesteś konsumentem

Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga Mundi

Utworzono: 11 maj 2017

W dniu 10 maja 2017 roku Fundacja Fuga Mundi we współpracy z Kompanią Piwowarską S.A. zorganizowała pierwszą lub jedną z pierwszych w naszym Regionie tak dużą akcję wolontariatu pracowniczego, w której uczestniczyło 48 osób będących pracownikami Kompanii Piwowarskiej S.A. (Dystrykt Lublin).

W ramach akcji Wolontariusze z Kompanii pomagali głównie w pracach porządkowo-gospodarczych przy Ośrodku Rehabilitacyjno-Szkoleniowym budowanym przez Fundację Fuga Mundi przy ul. Osmolickiej 15, w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim.

Wsparcie oraz pomoc organizacjom pozarządowym w realizacji ich celów statutowych Firm komercyjnych w formie wolontariatu pracowniczego jest równie ważne jak pomoc rzeczowa czy finansowa i ma dodatkowo walor integracyjny i poznawczy, sprzyja budowaniu lokalnych partnerstw między środowiskiem biznesowym a organizacjami pozarządowymi. Akcja była też okazją do bliższego przedstawienia działalności Fundacji Wolontariuszom oraz integracji i rozmów na wiele innych ciekawych tematów przy grillu po zakończeniu prac.

Dziękujemy bardzo Dyrekcji i Pracownikom Kompanii Piwowarskiej S.A. za organizację i udział w akcji. Dziękujemy również za zaangażowanie, poświęcenie czasu oraz wykorzystanie umiejętności w pomoc naszej Fundacji. Mamy nadzieję na dalszą współpracę w organizacji i realizacji podobnych akcji.

Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga 
  width=
Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga 
  width=Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga 
  width=
Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga MundiAkcja wolontariatu pracowniczego w Fuga MundiAkcja wolontariatu pracowniczego w Fuga MundiAkcja wolontariatu pracowniczego w Fuga 
  width=
Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga MundiAkcja wolontariatu pracowniczego w 
  width=Akcja wolontariatu pracowniczego 
  width=Akcja wolontariatu pracowniczego w Fuga MundiStronę odwiedziło:
3045267
osób,
aktualnie stronę odwiedza: 18 osób.
Copyright © 2021 Fundacja Fuga Mundi.